IMG_8765

3 Komentářů

 1. Hana Rybková
  11. 5. 2018
  Reply

  Dobrý den, chtěla bych Vám napsat spíš opačný komentář, protože mně se protihlukové zábrany opravdu týkají. Doposud mám totiž pořád pocit, že se tím, aby nebyly, zabývají lidé, kteří u trati nebydlí. Konkrétně my, bydlíme na Parníku přímo pod tratí, když sedíme na zahradě a projíždí vlak, tak se nemůžeme bavit, není slyšet vlastního slova, když se díváme na televizi a máme otevřená okna, tak neslyšíme, nebo musíme hodně zesílit zvuk, máme kousek od nás stavědlo, takže tam nákladní vlaky brzdí před tím, než zastaví, a to je opravdu na zacpání uší. A v neposlední řadě, bylo mi řečeno při pravidelné návštěvě v servisu: „neparkujete u trati?, máte na autě vrstvu, která se vytvořila, jak vlaky brzdí, tak částečky kovových částeček se postupně na autě usazuje“.. Takže si opravdu myslíte, že všichni lidé jsou proti hlukovým stěnám? My tedy určitě ne!!!!! Těšila jsem se, že se něco podobného udělá už od doby, kdy jsem se na Parník v r. 1988 přivdala. Takže už se nemůžu dočkat, až nad naší zahradou budeme mít tyto stěny.

  • 11. 5. 2018
   Reply

   Dobrý den, děkuji za věcný příspěvek do diskuze. Víme o tom, že pro lidi bydlící u trati je odhlučnění a snížení vibrací důležité – pondělní prezentace a rovněž plánovaná petice bude o kvalitativně stejném odhlučnění, které ale nebude mít podobu vysokých stěn. Dozvíme se o tom, jaké má které z opatření přínos a určitě to bude debata otevřená právě vám, kteří u trati bydlíte. Přijdete v pondělí?

 2. Hana Rybková
  15. 5. 2018
  Reply

  Dobrý den, děkuji za odpověď, přečetla jsem si ji až dnes, ale včera jsem na prezentaci bohužel nemohla z časových důvodů. Přečetla jsem si článek na Třebovském zpravodaji p. Mikoleckého, takže mám určitě nějakou představu, o čem to bylo. Tak snad to všechno dobře dopadne, určitě mám ráda svoje město a chci aby bylo co nejhezčí. Mějte se hezky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *